SonicWall Security Certified

Jak działają ścieżki?

Zacznij ścieżkę od:

Forma szkolenia

stacjonarne

Długość

32 h

Typ szkolenia

Pozostało wolnych miejsc:

Liczba szkoleń w ścieżce

2
Zapytaj o termin
Pełna specyfikacja PDF

SonicWall certifications

Certyfikacja SonicWall w S4EDU

Certified SonicWall Security Administrator (CSSA)

Aby otrzymać certyfikat, trzeba wziąć udział w dwudniowym szkoleniu CSSA Certified Technical Training i zdać egzamin. Szkolenie przeznaczone jest dla osób zajmujących się siecią, które są odpowiedzialne za codzienne działanie jednego lub kilku urządzeń zabezpieczających. Certyfikat jest wymagany w programie partnerskim SonicWall na poziomie silver (partner jest zobowiązany do posiadania co najmniej jednego certyfikatu CSSA). Więcej o programie partnerskim przeczytasz na stronie SonicWall.

 

Certified SonicWall Security Professional (CSSP)

Drugim poziom certyfikacji można uzyskać po dwudniowym szkoleniu CSSP Advanced Certified Technical Training i zdaniu egzaminu. Szkolenie jest zaawansowanym kursem, zalecanym dla osób, które wdrażają, optymalizują i realizują projekty z użyciem produktów SonicWall. Certyfikat jest wymagany w programie partnerskim SonicWall na poziomie gold (partner jest zobowiązany do posiadania co najmniej dwóch certyfikatów CSSP). Więcej o programie partnerskim przeczytasz na stronie SonicWall.

Egzaminy

Egzaminy mają formę testu wielokrotnego wyboru dostępnego online. Indywidualne konta użytkowników oraz dane do logowania kursanci otrzymują w trakcie zajęć. Egzaminy odbywają się w języku angielskim.

Uczestnik ma trzy próby zdania egzaminu w dowolnym czasie po odbyciu szkolenia. 

Cena ścieżki szkoleniowej

Cena dwóch szkoleń to 6190 PLN netto za uczestnika. Jeśli zdecydujesz się na zakup obydwu szkoleń - skontaktuj się z nami w celu uzyskania rabatu.

Szkolenia w ścieżce

Certyfikowane szkolenie security
Certyfikowane szkolenie security