Trener

Joanna Marczewska

Aktualnie prowadzę 1 szkolenie

Kilka słów o mnie

Specjalista w dziedzinie zamówień publicznych z 10-letnim doświadczeniem. Absolwentka Wydziału P

Specjalista w dziedzinie zamówień publicznych z 10-letnim doświadczeniem. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz podyplomowego studium zamówień publicznych Szkoły Głównej Handlowej.


W latach 2006 - 2010 zajmowała się obsługą procesu ubiegania się o zamówienia publiczne dla wykonawców w szczególności z branży IT oraz branży budowlanej. Wielokrotnie z sukcesem reprezentowała wykonawców przed Zespołem Arbitrów oraz Krajową Izbą Odwoławczą.


Od 2010 r. – 2014 r. prowadziła kontrole wielomilionowych projektów finansowanych ze środków UE w Urzędzie Zamówień Publicznych m.in. postępowań na budowę dróg ekspresowych i autostrad, postępowań w zakresie budowy miejskiej infrastruktury wodociągowej oraz budowy terminali lotniczych, przetargów związanych z informatyzacją w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.


Od 2014 r. jako niezależny  konsultant zamówień publicznych wspiera wykonawców i zamawiających. W ramach umów stałej współpracy świadczy kompleksową obsługę postępowań przetargowych obejmującą wszystkie czynności począwszy od wszczęcia postępowania poprzez reprezentację przed Krajową Izbą Odwoławczą włącznie z badaniem i oceną ofert.


Jako trener w tematyce zamówień publicznych posiada kilkaset godzin doświadczenia w szkoleniach kierowanych do jednostek samorządu terytorialnego, zamawiających sektorowych oraz wykonawców.
Uczestniczyła w wielu konferencjach poświęconych zmianom systemu zamówień publicznych, organizowanych przez Uniwersytety, PARP oraz branżowe media jak również w konferencjach dotyczących partnerstwa publiczno-prywatnego, finansów publicznych oraz funduszy europejskich.

 

Więcej na: marczewska.com.pl

 

...

Tagi

Akademia Sprzedawcy IT Zamówienia Publiczne

Chcesz zostać trenerem?

Zarabiaj z nami. Ty zajmujesz się szkoleniem, my bierzemy na siebie sprzedaż i logistykę.

dowiedz się więcej